Son Dakika Haberi… Fenerbahçe’de Vitor Pereira’dan basın toplantısında sürpriz! Genç oyuncularla…

Kilavuz Bilgi Ağustos 20, 2021 54 okunma 0 yorum 1 dakikada okuyabilirsiniz

UEFA Avrupa Ligi play off tipi birinci maçında Helsinki’yi 1-0 mağlup eden Fenerbahçe’de teknik yönetici Vitor Pereira, golün sahibi Muhammed Gümüşkaya ve Arda Güler, basın toplantısında açıklamalarda bulundular.

PEREIRA: ‘SAHADA İKİ KARAKTER GÖRDÜM’

Genç oyuncularıyla birlikte basın toplantısı düzenleyen Pereira, “Gururluyum, alanda iki karakter gördüm. Güç olmayan bir maçtı lakin genç oyuncularımız kaliteli, karakterli manzara sergilediler. Böylesine bir maçta çok yeterli oynadılar. Hafta boyunca çok çalıştılar. Kendilerine inanıyorlar. Mami çok hoş bir gol attı, memnunum. Avrupa’nın en büyük kulüplerinden Porto’nun alt yapısında 5 sene çalıştım. Arda Güler kalitesinde çok az oyuncu gördüm. Birebir biçimde Muhammed için de bu sözlerim geçerli. Kendilerini geliştirirlerse, Türk futbolu için çok âlâ futbolcular olacaklar” dedi.

MUHAMMED GÜMÜŞKAYA: ‘BEN FENERBAHÇELİ DOĞDUM’

Sarı-lacivertlilerin 20 yaşındaki futbolcusu Muhammed ise “Ben Fenerbahçeli doğdum. Hayallerim yıllarca forma giymek.” halinde konuştu.

ARDA GÜLER: ‘BU SEFER OLMADI’

Oyuna 67. dakikada Novak’ın yerine dahil olan 16 yaşındaki Arda Güler ise “Hocama talih verdiği için teşekkür ederim. Aileme ve taraftarlarımıza teşekkür ederim. Çocukluğumdan beri frikikte topun başına geçmeyi çok istedim. Bu sefer olmadı lakin bir dahakine olacak.” tabirlerini kullandı.

Kaynak: Hürriyet

Etiket:

Kilavuz Bilgi

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 68 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.